Trainingsdag Social Media en story telling 18 oktober.

Minicursus Reflectie

Prijs € 19,95 excl. btw

Reflectie, wat is dat nu eigenlijk en wat heb je er aan?

Die vraag krijg ik wel vaker. Zelf ben ik dol op reflectie. Het geeft mij zoveel handvatten om te groeien en om mezelf keer op keer beter te leren kennen. Wat wil ik wel. Waar word ik blij van. En belangrijker misschien nog wel, waar word ik niet blij van. Reflectie heeft er bij mij voor gezorgd dat ik steeds sneller de kern van het verhaal kan doorgronden. Ik weet dus eerder of ik met een opdrachtgever in zee wil gaan of niet. En waarom ik dat wel of niet wil.

Door reflectie in te zetten zul je merken dat je:

meer rust en ruimte voor jezelf creëert

smarter kunt werken (in plaats van harder)

tijd over houdt (heerlijk wat extra me-time)

gaat groeien en ontwikkelen

meer structuur gaat krijgen

Jezelf beter leert kennen

gaat je werkzaamheden overzichtelijker maken

minder stress gaat ervaren

meer inkomen kan genereren

en zo zijn er nog diverse voorbeelden….

De minicursus bestaat uit 3 video’s waarin ik je uitleg wat reflectie is en op welke manieren je van reflectie gebruik kan maken. Na aanmelding ontvang je direct de 1e email met de eerste video. Daarna ontvang je na een week de volgende email en een week daarna de 3e email.

Je ontvangt dus 3 weken lang een mail met video. Verder ontvang je werkbladen en voorbeeld documenten die je kunt inzetten bij reflectie. Denk bijvoorbeeld aan een reflectieverslag naar aanleiding van een klantbezoek of intake gesprek.

Ela Grooteman draait op SYS Platform SYS Platform - Platform voor Coaches & Opleiders